Компанія Іннова Групп
ТОВ «ІННОВА ГРУПП.» – сучасна компанія, що динамічно розвивається, один з лідерів на ринку днищ для ємностей та резервуарів.

ТОВ «ІННОВА ГРУПП.» – є офіційним та єксклюзивним представником компанії KARTAL BOMBE SANAYI (KBS) с 10-ти літнім досвідом роботи на ринку України, країн СНД та Східної Європи

Компанія KARTAL BOMBE SANAYI (KBS) поставляє днища в країни Єкропи, Азії, Близького Сходу, Австралії і має своїх представників в багатьох країнах, в тому числі офіційне представництво в Україні з 2006 року.

Якість

Ми пропонуємо широкий асортимент високоякісної продукції згідно з світовими та державними стандартами качества.На заводі застосовується багаторівнева система контролю якості, яка виключає можливість випуску бракованої продукції. Контроль якості узгоджується безпосередньо із замовником і залежить від призначення та об’єму продукції.

Особлива увага при перевірці якості приділяється зварним швам, які піддаються радіографічному, ультразвуковому чи кольорографічному контролю а такоє випробуванням на міцність і іншим тестуванням. В результаті ви отримуєте якісну продукцію та гарантію довговічності.
Професіоналізм

Обличчям нашої компанії є її працівники, в нас працюють тільки досвідчені фахівці у своїй сфері.

Компанія надіє професійні сервісні послуги до, під час та після придбання товару, для особового складу компанія – це справжня сім’я, тому ви можете покластися на наших працівників і бути впевненими, що кожен виконає свою роботу якнайкраще.

Інноваційність

Завдяки технічним можливостям та сучасному обладненню наша компанія готова задовільнити будь-які вимоги клієнта, надаючи широкий асортимент днищ, посудин для роботи під тиском, ємностей, резервуарів, котлів, лінз конденсаторів, повітрозбірників, обладнання для металургійної, фармацевтичної та харчової промисловості.

Ми також маємо можливість виконувати індивідуальні замовлення по плану клієнта.
Економічність

Ми впевнені, що вам сподобаються наші ціни та пропозиції.

Нам добре, коли добре нашим клієнтам, тому слідкуйте за спеціальними пропозиціями та акціями.