Теплоаккумулятори

Теплоаккумулятори використовуються для аккумуляції надлишкового тепла і розподілу тепла в системах водопостачання приміщень. Наявність теплоаккумулятора дозволяє значно скоротити втрати тепла і споживання енергоресурсів.

Теплоаккумулятори можна використовувати спільно з твердопаливними котлами, газовими котлами, сонячними колекторами, електричними нагрівачами та іншими джерелами тепла.

Загальні характеристики

Все більше і більше людей повністю відмовляються від газового опалення і переходять на твердопаливні котли для обігріву власного житла. Це дає змогу економити значні кошти особливо в сезон опалювання, коли ціни стають надто високими, а вдома все одно холодно. Встановлення власного котла частково вирішує проблему, оскільки ви самі опалюєте свій дім, проте власники котлів уже відчули, що при опалювані котла, зразу після згорання палива, в будівлі стає відчутно холодніше і щоб зберегти тепло приходиться по декілька разів на день закладати котел і розпалювати його до нестерпної жари. Це призводить до неприємних і частих перепадів температури та використання великої кількості палива. Причиною цього є виділення великої кількості лишнього тепла, що просто згорає.

Теплоаккумулятори Aqua systems допомагають зберегти надлишок тепла і ефективно використовувати протягом цілого дня. Теплоаккумулятор дає змогу рівномірно розприділити тепло підтримуючи задану температуру впродовж усього дня, забезпечить своєчасну подачу гарячої води і уможливить закладку котла раз на день у холодну настину року та раз на 3 – 4 дні в більш теплий період, що суттєво зекономить ваші гроші і допоможе не випускати тепло в димар. Ви можете купити теплоаккумулятор Aqua systems за індивідуальним замовленням.

Продовження строку придатності котла та його захист від перегріву
Економія більше 20% палива
Спрощення догляду за котлом, достатньо одного розпалу на 2 доби
Підтримування сталої та комфортної температури без різких перепадів
Захист від корозії і зберігання чистоти води, завдяки спеціальному покриттю бака зсередини
Можливість підібрати потрібний вам варіант тепло бака

Асортимент