Ємності під тиском

Резервуари для ЗВГ призначені для зберігання і роздачі зріджених вуглеводневих газів (ЗВГ) пропан-бутану відповідно до ДСТУ 4047 (ГОСТ 20448) при температурі від мінус 40°С до 50°С.

Загальні характеристики

Ми пропонуємо виготовлення та поставку резервуарів наземного і підземного виконання, для отримання, зберігання та відпуски зріджених газів: пропану, бутану і пропан-бутанових сумішей при температурі від – 40 ° С до + 50 ° С з геометричними об’ємами від 2,69 м³ до 99, 9 м³.

Крім стандартних розмірів наведених у таблиці нижче, наша компанія також пропонує виготовлення ємностей під індивідуальне замовлення.

Ємності під тиском використовують на підприємствах хімічної, газової, нафтопереробної та інших галузях промисловості. Допускається використання для зберігання інших зріджених вуглеводневих газів, пружність яких при температурі + 50 ° С не перевищує пружність пари пропан-бутанової суміші.

Резервуари нашого виробництва відповідають вимогам:
– НПАОП 0.00-1.07-94 «Правила будови і безпечної експлуатації ємностей, що працюють під тиском»;
– ДСТУ 3-17-209-2000 «Судини циліндричні горизонтальні для зріджених вуглеводневих газів пропану і бутану»;
– НПАОП 0.00-1 -59-87. «Пристрої та безпечної експлуатації ємностей, що працюють під тиском»,
– СОУ МПП 71.120-217: 2009 «Посудини й апарати сталеві зварені»;
– Технічного регламенту безпеки обладнання, яке працює під тиском (затвердженої Постановою кабінету Міністрів України від 19.01.2011 №35).

Пріоритет застосування резервуарів нашого виробництва, в тому, що резервуари в стандартному заводському виконанні мають можливість бути обладнаними запобіжно-запірною арматурою і контрольно-вимірювальними приладами провідних європейських виробників.

Стандартне покриття наземного резервуара – біла, з нанесенням червоної стрічки «Пропан-Вогненебезпечно». Ми можемо пофарбувати резервуар під замовлення, в корпоративному стилі замовника, з нанесенням логотипу. Але за умови, що такі зміни не суперечать вимогам НПАОП 0.00-1.07-94, що застосовуються до ємностей, що працюють під тиском. Колір підземного резервуара залежить від типу покриття.

Пример стандартной заводской комплектации резервуара (арматура устанавливается по согласованию):

Технические характеристики резервуараов для хранеия СУГ.

Крім стандартних розмірів наведених в таблиці наша компанія також може запропонувати виготовлення ємностей під індивідуальне замовлення.